“Po tallen me ankimuesit”, shpërthen Ndocaj pas hapjes së kutive: Denar Biba, kamikaz i kryeministrit

Ndaje

Eduart Ndocaj ka reaguar mjaft ashpër pas hapjes së kutive, ku rezultuan se shumë pak vota i ishin marrë atij.

Në një video të publikuar në faqen e ti në Facebook, Ndocaj shprehet se nuk e pranon këtë tallje që i ka bërë KQZ-ja pasi kjo hapja e kutive ishte  gjitha një fasadë sipas tij.

Ndocaj vijon më tej teksa i quan mjeranë anëtarët e KQZ-së.

“Tallen me ankimuesit, siç bën edheDeanr Bba që thotë se ankimuesit janë injorantë. Një qumështor i veshur me kollare thotë që ankimuesit janë budallenj.

Ndërsa në vendin tonë është bërë nami. Në shumë zona janë ndërruar kutitë fare, në Shën Koll kam dalë pas ansjë votë.

Biba e quan fakir ankimuesin, ky rriqna në tulin e by*ës time. Në 10 kuti u gjetën 2 kuti të manipuluara. Po në 200 kuti çfarë ka ndodhur zoti B*tha? Sepse ti s’je zoti Biba, por je tamam By*a.

Ramën që ti e quan shef unë e quaj bandit. Ti je një mjeran, një bastard. Nuk e pranoj absolutisht këtë fasadë të KQZ-së, këtë tallje me atë mjeranë që keni aty  që paguhen me taksat tonë.

Kemi kërkuar rinumërimin, rivotimin. Nuk ka rëndësi nëse fiton apo jo Ndocaj, rëndësi ka të shkojë në vend votat e shqiptarëve. Ka mijëra njerëz që kanë deklaruar se kanë votuar për Nodcaj por nuk gjenden këto vota,”– dëgjohet teksa thotë Ndocaj më tej.

KQZ ka hapur kutitë e votimit të 11 qendrave në Bashkinë Lezhë. Nga KQZ u konstatua se vetëm 3 votë i ishin hequr gabimisht Eduard Ndocajt dhe i ishte vendosur kandidatit tjetër në garë, Eduart Kaçaj.

https://www.facebook.com/EduartNdocaj/videos/2338755743039886/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje