Tag: eduard ndocaj

“Po tallen me ankimuesit”, shpërthen Ndocaj pas hapjes së kutive: Denar...

Eduart Ndocaj ka reaguar mjaft ashpër pas hapjes së kutive, ku rezultuan se shumë pak vota i ishin marrë atij. Në një video të publikuar...

Kaubojsi bën kallëzim në Prokurori: Po më kërcënojnë të tërhiqem

Kandidati për kryetar bashkie në Lezhë Eduart Ndocaj, ose siç e njohin shumë si ish-deputeti kaubojs deklaron se është kërcënuar. Ndocaj ka bërë një kallëzim...

VIDEO/Kaubojsi flet hapur: Më shumë më ngacmon Endri Fuga se sa...

Eduard  Ndocaj, i njohur si "Kaubojsi" i famshëm ka filluar të bëhet tejet aktiv me postimet e tij në rrjetet sociale, teksa e ka...

Deklarate e forte nga Ish-deputeti:Lulzim Basha më kërcënon në Instagram

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si ‘Kaubojsi’, ka denoncuar në emisionin "Fiks Fare" disa mesazhe që i kanë mbërritur në llogarinë...

“Kuksianëve iu ‘ngref’ dhe lanë shtatzënë Ramën e ‘qeverinë e bijve...

Ish-deputeti i PS, tashmë kryetar i Partisë Bashkimi Demokristian Shqiptar (PBDKSH), ka reaguar pas vendimit të dhënë nga gjykata në Shkodër, për 11 protestuesit...

VIDEO/ Shpërthen “Kaubojsi”: Na sill ç’të përmban pragu i shtëpsië, të...

I njohuri si politikani “kaubojs”, Eduard Ndocaj, ka reaguar përmes një video-mesazhi sa i takon arrestimit të protestuesve në Rrugën e Kombit dy ditë...

VIDEO/ Kaubojsi flet për “arrestimin” në Durrës dhe “zënkën” me Ramën

Disa javë më parë ish-deputeti Eduart Ndocaj u ndalua në portin e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim nga Policia e Lezhës. Ai kërkohej...

Eduart Ndocaj fillon fushatën për kryebashkiak: Do ta bëj Lezhën si...

I pyetur sot në “Xing me Ermalin” nëse do të hedhë kandidaturën për kryetar bashkie në Lezhë, Eduart Ndocaj u përgjigj me bindje se...

Ironizon Kaubojsi: Gabimi im që s’u mora me hashash këto 3...

I ftuar sot në “Xing me Ermalin” është ish-deputeti Eduart Ndocaj i njohur edhe me nofkën “Kaubojs” për shkak të kapelës së kaubojsit që...

DEKLARATA PËR SHTYP/ Eduard Ndocaj tregon rrethanat e arrestimit

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj ka publikuar një deklaratë për shtyp përmes të cilës shpjegon sipas tij rrethamat e ndalimit nga policia duke konsideruar se...