LAJM I FUNDIT/Aksidentohet makina e ambasadës ruse, një i plagosur

Ndaje
foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur sot në Librazhd.

Nga informacionet e para, mësohet se në aksident është përfshirë makina e ambasadës ruse.

Më tej shtohet se një prej punonjësve të ambasadës ka mbetur i plagosur.

(vijon…)

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje