Opozita cakton protestën e radhës kombëtare, ja data

Ndaje

Opozita e bashkuar ka caktuar protestën e madhe kombëtare më datë 25 Maj, ora 19:00.

Vendimi u mor pas mbledhjes së sotme të Kryesisë së PD demokratike.

Më herët lideri demokrat Basha zhvilloi një takim edhe me krerët e partive aleate ku mesa duket është rënë dakord për datën e protestës së madhe popullore kundër qeverisë së Kryeministrit Edi Rama.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje