FOTO/Kërkon të bëhet deputet, ja kush është kandidati tjetër që “tradhtoi” PD

Ndaje

Një tjetër emër nga listat e PD po kërkon mandatin në KQZ, për t’u bërë kështu pjesë e parlamentit.

Kandidati për Tiranën nga listat e PD, Halit Valteri, ka dorëzuar në KQZ ditën e sotme formularin e dekriminalizimit.

Me marrjen e mandatit të Valterit, numri i deputetëve në Kuvend shkon në 117, nga të cilët 38 janë nga opozita.

Kujtojmë se vetëm Indrit Hoxha, si pranoi mandatin, e refuzoi atë ditën kur pritej betimi, akt i cili u përshendet nga opozitarët. (kliko ketu)

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje