EMRI/ Sërish lëvizje në Policinë e Shkodrës, shkarkohet edhe shefi i Komisariatit

Pas ngjarjes së rëndë në qytetin e Shkodrës, ku mbetën të vrarë vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Bilali, vazhdojnë lëvizjet në Policinë e qytetit verior.

Pas shkarkimit të drejtorit të policisë, sot i ka ardhur rradha edhe shefit të komisariatit.

Shkarkohet Vasil Çela, e zëvendëson Lorenc Meta.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje