Vasili: ‘Preshi’ i … korrupsionit të Ramës ka arritur nga këtu deri në Washington

Ndaje

Kreu i grupit parlamentar i LSI, Petrit Vasili me anë të një komenti në rrjete sociale është shprehur se çfarëdo lloj deklarate të bëjë Edi Rama, ai nuk mund ta fshehë korrupsionin që tashmë ka dalë sheshit.

Sipas tij ‘preshi’ i korrupsionit të Ramës ka arritur deri në Washingtopn.

POSTIMI I VASILIT:

Preshi nga ketu e deri ne Washington!!!

Qeveri e bashki u leqendisen tej e ndane dhe jane kapur me preshin e korrupsionit ne dore, te unaza e re.

Keta jane vertet hajdute shkollepake dhe provinciale.

U ka mbetur preshi shtrember dhe lengarosen me batuta.

Nuk ja hedhin dot drejtesise me batuta.

Me dhimbje pa dhimbje burgu i pret, se preshi shtrihet nga ketu e deri ne Washington….kete mos e harroni….

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje