Habit Mustafa Nano: Jam gay, e provova për herë të parë me Mariglenin

Ndaje

Mustafa Nano njihet si një ndër gazetarët më kontravers në vendin tonë, i cili shpesh herë flet për tema të cilat janë gati gati tabu dhe të cilat ngjallin edhe provokime të shumta.

Këtë gjë Nano e ka bërë edhe gjatë shfaqes së tij “One Man Show”, dedikuar tërësisht marrëdhieve seksuale.

Gazetari ka bërë një deklaratë të çuditshme në skenë, pasi ka thënë se është “gay”.

Ai është shprehur kështu:

“Unë jam gay. Për herë të parë e provova me Mariglenin në Skrapar.”

Por me sa duket gazetari e ka thënë këtë gjë vetëm për të bërë show.

Gjithashtu gjatë monologut të tij të gjatë në skenë, ai foli edhe për aftësitë e burrave në shtrat, shkruan JOQ.

Nano tha:

“Ngordhalaq në shtrat. Gratë, mund të kenë 4-5-6 orgazma, Brenda të njëjtës dalldi. Ne burrat nuk jemi ato bishat seksuale që dukemi.”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje