LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Levan-Tepelenë, 2 të vdekur, 4 të plagosur

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Levan-Tepelenë, ku dy persona kanë humbur jetën, ndërsa 4 të tjerë janë plagosur.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kësaj të diele (6 janar) në fshatin Varibob, kur një automjet u përplas me një motor.

Nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje