FOTO/ Enca hedh telefonin në det, çfarë sekretesh kërkon të zhdukë?

Ndaje

Këngëtarja, Enca Haxhia është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur disa postime në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa i zhduk kujtimet e vjetra.

Enca shfaqet pranë një deti e cila e hodhi telefonin dhe iu thotë lamtumirë kujtimeve të vjetra.

Mbase në vitin 2019 këngëtarja shqiptare do të fillojë një jetë krejtësisht të re duke lënë pas të gjitha kujtimet.

Nga ana tjetër, vitin që e lamë pas Haxhia ka qenë tejet aktive me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje