Çifti imitoi “50 Hijet e Grey-t”, por lojërat seksuale u dalin jashtë kontrollit

Ndaje

Një burrë pranoi se kishte dhunuar gruan me të cilën dilte, teksa situata romantike e nxitur nga “50 Hijet e Grey” u doli jashtë kontrollit. 

Dean Wilkins, 36 vjeç, pranoi se kishte goditur gruan në banesën e tij në maj, por tha se ata shpesh kryenin lojëra seksuale.

Policia ishte njoftuar nga gruaja e cila kishte dalë rrugëve  veshur vetëm me sytjena. Ajo kishte shenja të kuqe rreth qafës së saj, flokët të tërhequr nga lëkura dhe  hundë të  gjakosur.

Wilkins, nga Lincoln, nisi një sulm të dhunshëm ndaj gruas pasi ata u kthyen në banesën e tij në Venables Way.

Ai fillimisht pretendoi se ishte  pjesë e lojës. Gjykatësi Andrew Easteal tha se disa nga dëmtimet e gruas nuk ishin shkaktuar me pëlqimin e saj. Ata gjithashtu regjistruan një numër videoesh në të cilat  dhunonin njëri-tjetrin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje