VIDEO/ Penallti për Shqipërinë, Balaj nuk gabon përballë portierit uellsian

0Shares
0

Shqipëria ka kaluar ën avantazh 1-0 në miqësoren përballë Uellsit.

Në minutën e 57’ ishte Xhaka ai i cili fitoi penallti ndërsa Balaj e shndërroi në gol.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje