Bie nga kati i 7-të i pallatit, vdes 50 vjeçarja

Ndaje
Foto Ilustruese

Një  ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Një grua rreth 50 vjeçe ka gjetur vdekjen.

Ende nuk dihen rrethanat dhe kjo është e paqartë, por ajo që bëhet me dije është se gruaja është hedhur nga pallati ku jetonte.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 të qytetit.

Gruaja dyshohet se ka rënë nga kati i 7-t i një pallati.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje