Paloka: “Vrasje, plagosje, trafik droge, prostitucion, grabitje/ Lista e deputetëve të Ramës”

Partia Demokratike ka vendosur që luftën nga parlamenti me maxhorancën ta zhvillojë nëpërmjet rrjeteve sociale.

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka ironizuar kryeministrin Edi Rama në parlament për mbylljen e lojërave të fatit dhe basteve, referuar deklaratave të tij për pronarët e basteve si persona me të kaluar kriminale.

Paloka shkruan se po të kishte shtuar dhe përdhunimin do vinte bast se po lexonte dosjet e deputetëve të maxhorancës.

STATUSI I PALOKËS
Dëgjova Ramën në Parlament. Për të treguar që po luftonte krimin duke hequr bastet lexoi disa nga dosjet e pronarëve të kazinove (imagjinare se në fakt nuk përmendi asnjë emër)
“Vrasje, plagosje”
“Trafik droge”
“Prostitucion”
“Grabitje…”
Po të kishte shtuar dhe përdhunimin, do vija bast që kishte përpara e po lexonte dosjet e deputetëve dhe kryebashkiakëve të tij…

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje