Sherr për motive banale në Ersekë, shoferi godet me thikë kolegun

Ndaje

Një sherr mes dy shoferëve ka degjeneruar në përdorimin e thikave e për pasojë plagosjen e njërit prej tyre.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë pasdite të diele në qytetin e Ersekës. Në konflikt për motive banale janë përfshirë dy shoferë autobusësh e furgonësh, konkretisht shtetasi Mariglen Sardi dhe Rei Elmasllari.

Ky i fundit ka goditur tre herë me thikë Mariglen Sardin duke e lënë të plagosur. Policia ka nisur tashmë hetimet dhe pritet një reagim zyrtar për ngjarjen.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje