Pozicioni i ëndrrave! Ky është ‘mbreti’ i seksit

Ndaje

A jeni i lodhur nga të njëjtat pozicione në shtrat? Pse të mos provoni këtë teknikë të re sonte. Çiftet janë duke u përpjekur të gjitha llojet e pozitave të seksit për të ndriçuar jetën e tyre të dashurisë.

Ekziston një pozicion i ri që mund të provoni dhe është lehtë për t’u zotëruar. Pozicioni i seksit “Kryqi” është i thjesht dhe çiftet duhet ta provojnë këtë pozicion.

Jo vetëm që është super i lehtë për t’u zotëruar, por gjithashtu ju jep kontroll mbi ritmin e pasionuar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje