Mbaron sezoni, ikin pushuesit dhe rëndojnë trafikun

Ndaje

Pushuesit e fundit, të cilët kanë shfrytëzuar të dielën e fundit të këtij sezoni kanë krijuar edhe trafik në qarkullin e makinave. Në superstradën Balldreni deri në dalje të Lezhës pasditja e sotme ka qenë e mbingarkuar nga qarkullimi i automjeteve.

Shkak i radhëve kilometrike janë bërë pushuesit, të ciklët janë larguar nga bregdeti i Shëngjinit dhe Velipojës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje