FOTO/Modelja surprizon me trimërinë e saj, topless dhe e mbuluar me… gjarpër

Ndaje

Susanna Canzian është modelja italiane e njohur për guximin e saj dhe postimet e shumta në rrjetet sociale.

Këtë radhë bukuroshja ka suprizuar me një foto, teksa shfaqet topless dhe e mbuluar nga një gjarpër.

Modelja ka mbuluar gjoksin me gjarpërin e verdhë teksa me dorën tjetër bën selfien i cili është pëlqyer nga qindra ndjekës.

Ajo filloi të modelonte në moshën 16 vjeçare dhe mori pjesë në shkollën e kimisë në Romë. Kanziani shpejt u bë anëtare e disa fushatave reklamuese, përfundimisht duke nënshkruar kontratën në Miami Elite Model Management.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje