Reperi shqiptar që fle me armë poshtë jastëkut/”Kam hekurin pranë….”

0Shares
0

 

Një ndër emrat më të diskutuar në media dhe në rrjetet sociale per jeten e “forte” qe ben është Stresi.

Arkmed Lushaj është goxha aktiv në rrjetet sociale saqë shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta.

Së fundmi, ai publikoi në InstaStory një imazh, përmes së cilit ka treguar se fle me revole poshtë jastëkut.

“Natën fle më mirë kur e kam hekurin pranë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Image

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje