Ministri i njohur shijon pushimet verore me puthje të nxehta nën çadër

Ndaje

Ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini po shijon pushimet me të dashurën e tij Elisa dhe nuk mungojnë puthjet në publik.

Ai ka shkuar në Romagna dhe ka harruar impenjimet politike për tu qetësuar nën rrezet e diellit. Pamjet janë publikuar nga e përjavshmja Chi, e cila del nesër në treg.

Matteo është fotografuar me prezantuesen duke ngrënë në darkë romantike dhe duke u argëtuar në plazh, pa lënë pas xhirot me motoskaf.

Ata kanë nisur zyrtarisht bashkëjetesën në një shtëpi në qendër të Romës.

Salvini ka qenë i martuar më parë dhe ka dy fëmijë nga dy lidhje të ndryshme. Në 2003 ai u martua me Fabrizia Ieluzzi dhe me të ka djalin Federico.

Më pas, Salvini ka bashkëjetuar për disa kohë me Giulia Martinelli, lidhje nga e cila lindi vajza Mirta.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje