Lajmet me gjoksin jashtë, spikeren e heqin nga puna

Ndaje

Me siguri të gjithë e njihni spikeren Greta Hoxha e cila jepte lajmet gjysmë e zhveshur në Zjarr TV duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve me daljet e saj.

Mirëpo siç duket atë nuk do ta shohim më të japë lajmet në këtë mënyrë.

Hoxha duket se ka pasur disa mosdakordësi me pronarin e saj, Ismet Drishti, i cili ka vendosur ta shkarkojë menjëherë. E

shtë newsbomb që bën me dije se prej disa mosmarrëveshjeve, Ismet Drishti e ka shkarkuar nga pozicioni që kishte. Mesa duket disa gjëra nuk kanë shkuar mirë!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje