FOTO/Nuk shkëlqeu shumë në Botëror, ku ndodhet Leo Messi

Ndaje

Sulmuesi argjentinas kaloi një javë pushime në Karaibe me gruan e tij dhe tre fëmijë dhe bëri një ndalesë të shkurtër në Barcelonë përpara se të shkonte në një destinacion të ri.

Vendi i zgjedhur për pjesën tjetër të pushimeve është edhe një herë ishulli i Ibizas.

Gjatë ditës së sotme, Messi u shoqërua nga familja e tij që shijonte një ditë në plazh.

Vitin e kaluar Messi ka kaluar disa ditë në Ibiza me Luis Suarezin, Cesc Fàbregasin dhe familjet e të dyve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje