Tag: pushume

FOTO/Nuk shkëlqeu shumë në Botëror, ku ndodhet Leo Messi

Sulmuesi argjentinas kaloi një javë pushime në Karaibe me gruan e tij dhe tre fëmijë dhe bëri një ndalesë të shkurtër në Barcelonë përpara...