VIDEO/Opozita e akuzon për rritje të taksave, Rama përpiqet të tregojë të kundertën

Ndaje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë mëngjes me një pasqyrë të uljes së rë re të taksave. Ndërkohë që opozita e akuzon për rritje të taksave, kreu i ekzekutivit thotë të kundërtën.

“MIRËMËNGJES  dhe me këtë pasqyrë të ULJES SË RE TË TAKSAVE për biznesin e vogël, Shoqëritë e Bashkëpunimit Bujqësor dhe investimet në Agroturizëm apo në Energjinë Diellore, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama në FB.

Shikoni videon:

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje