Korce/Makina del nga rruga,dy persona të plagosur rëndë

0Shares
0

Dy  persona kanë mbetur të plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, pranë fshatit Lumalas.

Sipas informacioneve paraprake të policisë, makina dyshohet se ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një parcelë.

Të plagosurit u dërguan në spital me plagë të rënda në trup.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje