Librazhd, 53-vjeçari me makinë përplas të moshuarën

Ndaje
Foto Ilustruese

Një këmbësore është aksidentuar pasditen e sotme në Librazhd.

Sipas policisë “në fshatin “Prrenjas”, shtetasi M.B., 53 vjeç,  banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip  “Benz”  me targa TR 1271 J, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen F.K.,87 vjeçe, banuese në fshatin “Prrenjas”

E plagosura ndodhet në spitalin e Librzhdit, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje për të përcaktuar shkakun e aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje