Berisha: Një sulm i merituar dhe për t’u përshëndetur kundër diktatorit Bashar al Assad

Ndaje

“Nje sulm i merituar dhe per t’u pershendetur i aleateve kryesor perendimor; SHBA, Britanise se Madhe dhe Frances kunder diktatorit Bashar al Assad, Sadamit te ri te Lindjes se Mesme, qe gazon popullin e tij. Rusia provon se eshte vendosur ne anen e lige te historise!”.
Kështu e ka cilësuar, vlerësuar dhe përshëndetur ish-kryeministri Sali Berisha, sulmin ndaj Sirisë, nga aleatët SHBA, Francë dhe Britani e Madhe.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje