FOTO/ Tiranë, Policia ndalon Stresin

0Shares
0

Policia e Tiranës ka shoqëruar gjatë ditës së sotme këngëtarin Arkimed Lushajn, i njohur me emrin Stresi.

Burime nga policia thanë se e kanë ndaluar Stresin, pas kontrollit të ushtruar në banesën e tij.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje