DETAJE/Durrës, Policia: Ja si u plagosën dy vëllezërit nga shpërthimi i Bombolës

Ndaje

Policia e Durrësit ka dhënë detaje, si u plagosën dy vëllezërit nga shpërthimi i bombolës së gazit.

Sipas Policisë vendore, mësohet se sot në Urgjencën e Spitalit Rajonal, Durrës kishin shkuar të dëmtuar shtetasit Sokol Proja 49 vjeç dhe Bardhok Proja, banues në fshatin Bizë, Ishëm, Durrës.

Të dëmtuarit kanë qenë duke montuar një bombol gazi në serën e tyre. Nga Spitali i Durrësit ata u dërguan për në Tiranë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje