Tiranë, burri hidhet nga kati i gjashtë, gjen vdekjen e menjëhershme

Ndaje
Foto Ilustruese

Një burrë në periferi të kryeqytetit ka humbur jetën pasi është hedhur nga pallati ditën e djeshme. Sipas informacioneve 44-vjeçari B. M., është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte në Vorë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftim i plotë i Policisë
Më datë 02. 01. 2017, në Vorë, në gjendje depresioni, është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit, ku banonte, shtetasi B. M., vjeç 44, banues në Vorë, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje