DYSHIMI/ Tiranë, e tradhtonte burri vetëhelmohet 31-vjeçarja

Ndaje

Një e re me banim në Tiranë, e cila dyshonte se e tradhtonte burri, ka ndërmarë një veprim dramatik. Për shkak të xhelozisë ndaj bashkëshortit të saj dhe dyshimeve se ai e tradhtonte, gruaja ka tentuar vetëhelmimin.
Mësohet se një ditë më parë, 31-vjeçarja V. D., ka konsumuar një sasi të madhe barnash në banesë, sipas burimeve policore. Ajo është gjetur në gjendje të rëndë dhe është transportuar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore.
Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje