VIDEO/ Tre ish-drejtuesit e Policisë të shpallur në kërkim kishin të fshehura në shtëpi mbi 5 milion euro

Ndaje

Tre ish-drejtues të lartë të Policisë së Shtetit, të shpallur në kërkim për lidhje me organizatat kriminale të trafikut të drogës, kishin në shtëpi mbi 5 milionë euro të fshehura.
Gazetari Basir Çollaku deklaroi sonte në studion e emisionit “Opinion” të Blendi Fevziut në TV “Klan”, se ish-drejtuesit e lartë të Policisë së Shtetit, të shpallur në kërkim nga policia, kishin të fshehura mbi 5 milionë euro në shtëpi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje