VIDEO/ I ngacmonte vajzën me anë të telefonit, gruaja bën sherr në mes të Vlorës

0Shares
0

Sherr natën në mes të Vlorës. Një grua dhe një djalë zihen me njëri-tjetrin, duke shpërthyer ne sharje dhe fyerje të rënda. JOQ raporton se gruaja i është sulur keq djalit, pasi kishte mesuar se ai i ngacmonte te bijen permes celularit. Ne video mund te degjoni sherrin, te bertiturat dhe te sharat.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje