VIDEO/ Maminas, makina shpërthen në flakë në mes të rrugës

Ndaje

Një makinë ka shpërthyer në flakë.
Ngjarja ka ndodhur në krah të autostradës Tiranë – Durrës, në Maminas.
Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes.
Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje