Tag: maminas

Zbulohen detaje nga vetëvrasja e biznesmenit në Tiranë, familjarët: U fiksua...

Detaje të tjera janë mësuar mbi vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në vilën luksoze në...

VIDEO EKSKLUZIVE/ Dalin pamjet, ja si ndodhi aksidenti me dy viktima...

Zbulohen pamjet e aksidentit të dy netëve më parë në Maminas. Pamjet i përkasin kameras së sigurisë, së pikës së tregtimit të karburantit, pranë...

SHKAKU/ Aksidentit në Maminas, ja pse ndodhi

Të tjera detaje janë zbardhur nga aksidenti tragjik i ndodhur dy ditë më parë në autostradën Tiranë –Durrës, ku humbi jetën 23 vjeçarja së...

Aksidenti në Maminas, dëshmon në polici pronari i makinës që shkaktoi...

Policia vijon kërkimet për të arrestuar të dyshuarin si autor të përplasjes së ndodhur mbrëmjen e 21 shkurtit në autostradën Durrës- Tiranë. Benzi përplasi një...

Zbulohet lidhja mes pronarit të benx-it dhe vajzës që vdiq në...

Policia ka shpallur në kërkim edhe pronarin e makinës që shkaktoi mbrëmë aksidentin ku mbetën të vdekur 23-vjeçarja Elena Avdillari dhe drejtuesi i taksisë...

Aksidenti në Maminas, flet nëna e vajzës: Ishte nisur për Itali...

Pas aksidentit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Durrës, ku humbi jetën një vajzë 23-vjeçare dhe taksisti ka humbur jetën, ka folur dhe nëna...

FOTO/ Aksidenti në Maminas, ja kush është taksisti që humbi jetën

Publikohet fotoja e taksistit të vdekur mbrëmë në aksidentin e rëndë në Maminas. Ky është taksisti 60-vjeçar nga Durrësi Bujar Agalliu, që humbi jetën...

EMRI & DETAJE/ Durrës, aksidenti fatal me dy të vdekur, policia...

Policia e Durrësit ka arritur të identifikojë shoferin e automjetit tip “Benz” që shkaktoi aksidentin e rëndë me dy të vdekur në autostradë, pranë...

VIDEO & DETAJE/ Durrës, aksidenti fatal me dy të vdekur zhduket...

Detaje të reja zbardhen pasi dy persona kanë humbur jetën në një aksident fatal në autostradën Tiranë-Durrës, rreth mesnatës së kaluar pasi taksia me...

VIDEO/ Maminas, makina shpërthen në flakë në mes të rrugës

Një makinë ka shpërthyer në flakë. Ngjarja ka ndodhur në krah të autostradës Tiranë - Durrës, në Maminas. Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes. Nuk...