VIDEO/ Qarkullonte me armë me vete, 31 vjeçari kapet mat nga policia

Ndaje

Një 31 vjeçar është kapur mat nga policia pasi qarkullonte me armë.
Sipas burimeve zyrtare, arrestimi është bërë në rrugën ‘Demokracia’ në Bathore, rreth orës 12:30.
31-vjeçari me inicialet A. K., duke qarkulluar me mjetin tip ‘Audi’ është ndaluar nga policia e cila kishte marrë informacione se ai po lëvizte me armë në makinë.
Gjatë kontrollit të ushtruar në mjet është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës 1 armë zjarri pistoletë, e llojit “TT” dhe 2 krehëra të mbushur me fishekë.
I riu është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime procedurale të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje