Tag: bathore

31-vjeçari pranon vrasjen e kunatës: Ditën e ngjarjes më erdhën disa...

31-vjeçari Agron Tanushi ka dalë këtë mesditë para gjykatës, ku është njohur me masën e sigurisë, i arrestuar pak ditë më parë si autori...

34-vjeçarja që u vra nga ish-kunati nënë e një vajze 8...

Jetmira Hasani është qëlluar me dy plumba pushke nga kunati i saj Agron Tanushi, mbrëmjen djeshme në Bathore, ndërsa e gjithë ngjarja dyshohet të...

DETAJE/Operacion për kapjen e një hajduti, hyri me dhunë në një...

Policia ka zbardhur një vjedhje me dhune te ndodhur ne Bathore.  Policia njofton se ka arrestuar autorin e vjedhjes. Gjenden dhe sekuestrohen bizhuteritë dhe lekët...

Vrau prindërit, Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për 21 vjeçarin

Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon burgim të përjetshëm për Mirald Metallarin. I riu  i vrau dy prindërit e tij në korrik 2017 në...

VIDEO/ Qarkullonte me armë me vete, 31 vjeçari kapet mat nga...

Një 31 vjeçar është kapur mat nga policia pasi qarkullonte me armë. Sipas burimeve zyrtare, arrestimi është bërë në rrugën ‘Demokracia’ në Bathore, rreth orës...