Basha rrëfen Holandën si student: Kam punuar në ‘Call Center’

Ndaje

Kreu i opozitës Lulzim Basha tha sot tek  “Rudina” në Tv Klan se kur ishte ne Holande si student, punonte gjatë mbrëmjes, pasi paradite ishte në shkollë.

“Kam punuar në ‘Call Center’, në Holandë, gjatë kohës që isha student. Shisja në tregun amerikan një buletin financiar, që bënin dy vëllezër shumë të suksesshëm në këtë fushë në Holandë. Punoja nga ora 7 e pasdites deri në 11 të natës. Unë paradite isha në shkollë, prandaj më duhej të punoja pasdite. Puna më dha mundësinë të paguaja vetë studimet e mia dhe të fitoja para”, ka rrëfyer kryetari i Partise Demokratike.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje