I nxehti afrikan po vjen tani, gjeni një hije nëse ju bën punë

Ndaje

Qe nga neser, priten rritje të mëdha të temperaturave duke arritur të shtunën e të dielën deri ne 38 grade C.

Me te larta temperaturat priten ne zonat qendrore dhe jugore te vendit. Nuk perjashtohen zona te cilat do te shenojne vleren 39 grade C ” vlera te matura ne hije ” ne diell do te ndjehet mbi 40 grade, lajmëron meteoalb.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje