Basha: Do t’i clirojmë bizneset nga dhuna e tatimorëve

Ndaje

Kryetari i PD Lulzim basha ka takuar dhjetra biznesmene sot ne ecejne tij tek Unaza e Madhe. me poshte edhe nje video ku ai bisedon me ta per kthehesen qe do te ndodhe ne biznesin e tyre nese fiton PD.

Do t’i çlirojmë bizneset nga dhuna e inspektorëve. #EkonomieForte #Voto6

Posted by Lulzim Basha on 11.06.2017

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje