DURRËS/ Djali i ministrit përfshihet në sherr, rrihen grupe militantesh PS-LSI

Ndaje

Militantë të LSI dhe PS u përleshën sërish në qytetin e Durrësit pas një sherri pak ditë më parë në Kucovë.

Kësaj here në sherr është përfshirë edhe djali i një ministri të LSI-së.

Përplasja fillimisht ka nisur si debat dhe ka përfunduar në një sherr me grushte.

Djali i Lefter Kokës, deputetit dhe ministër i LSI, Arbër Koka me grupin e tij janë përfshirë në një grindje të rrezikshme me ish drejtorin e AKU, Afrim Baka dhe disa persona të tjerë.

Sherri ka ndodhur në qendër të qytetit të Durrësit, shumë pranë Pallatit të Kulturës.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje