Rama tregon bisedën që zhvilloi dje me Fatos Nanon

Kryeministri Edi Rama tregoi sot gjatë një takimi elektoral në Golem disa detaje rreth takimit që kishte me ish-Kryetarin e PS-së, Fatos Nano.

“Fatosi pati të drejtë mbrëmë kur tha se nuk është çeshtje timoni, por destinacioni. Ai është dhe shofer i sprovuar, i ka të gjithë ingredientët  e nevojshëm të ekspriencës dhe teknikës së dhënies së makinës, për të kuptuar se ky nuk është qëllim në vetvete”, u shpreh Rama, fjalë me të cilat preferoi të mbyllte dhe takimin në Kavajë.

Takimi i Ramës me Nanon ka befasuar shumë vëzhgues të politikës ndërsa ka hehdur hije dyshimi mbi vijimin e Ilir Metës në postin e Presidentit.

https://vid.me/dzFR

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje