Tag: surpriza

Surpriza që mori Rama kur lahej në det, gazetari zbulon ngjarjen

Gazetari i njohur Basir Çollaku, përmes një postimi në Facebook, ka zbuluar surprizën e hidhur që qytetarët vlonjatë kishin bërë për kryeministrin Edi Rama,...

FOTO/Zaho surprizon të atin, Rama tregon çfarë i ka ndodhur makinës...

Për të shpërqëndruar vëmendjen e tij nga protesta e opozitës, kryeministri Rama ka treguar se dita për të ka nisur e qetë dhe ndryshe...

“Tarameles” së famshme i ndryshon jeta, Alketa premton surpriza të mëdha

Xhejson i Kurthit të Piter Panit padyshim është kthyer në personazhin më të dashur për publikun shqiptar. Fakti që Xheison nuk e shqipton dot shkronjën “K”...

FOTO/Surpriza e studentëve për Ramën, një paketë e veçantë me logon...

Studentët vijojnë të qëndrojnë në protestë dhe ashtu sikurse kishin premtuar, janë rikthyer me synime të qarta ku nuk kanë munguar as gjestet simbolike...

Moti sjell sërish surpriza, e papritura që vjen nesër

Nëse menduat se po vjen dimri duhet të prisni edhe pak, pasi i ftohti, është ende larg. Sipas sinoptikanëve, gjatë ditës së nesërme parashikohet një...

BB9/ Ja kush do të jenë opinionistët e finales dhe surpriza...

Mbrëmjen e sotme do të mbahet finalja e Big Brother Albania. Për 100 ditë ky reality shoë na ka mbajtur të gozhduar përpara ekranit...