Tag: loja

DETAJE/Shaka mes shokësh, lirohet i riu që “kërcënoi” Edi Ramën

Andrea Kurti ishte i riu i cili u shoqërua nga forcat e Anti-terrorit, pasi i dërgoi disa SMS-së kërcënuese Kryeministrit Edi Rama. Kurti është vënë...

VIDEO/Kur dhëndrit i pëlqejnë më shumë lojërat online, lë “nam” në...

Videoja e një dhëndri duke injoruar plotësisht gruan e tij në ditën e  martesës së tyre, po bëhet virale. Ai e injoron pasi është i...

FOTO/Rama nuk ndalet me postime në rrjetet sociale, studentët i ‘shpjegojnë’...

Kryeministri Edi Rama vazhdon ende të kapet pas 'lojës' me dialogun, duke e rikthyer dhe njëherë vemendjen tek rrjetet sociale aty ku mund të...

FOTO/Ndërpritet ndeshja në Angli, arbitrit ‘i dalin të gjitha’ sheshit

Ndeshja mes Brighton dhe West Ham, në ligën e parë të futbollit anglez, u ndërprye nga një incident shumë qesharak. Disa tifozë hodhën një lodër...

VIDEO/Mund t’i ndodhë çdo çifti para martesës, testi i besnikërisë zbulon...

Ky çift ishte gati për t'u martuar, por testi i tradhtësisë nuk kaloi me sukses. Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo...