VIDEO/Mund t’i ndodhë çdo çifti para martesës, testi i besnikërisë zbulon tradhtinë e burrit

Ndaje

Ky çift ishte gati për t’u martuar, por testi i tradhtësisë nuk kaloi me sukses.

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo ka vendosur të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte i papritur.

Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program në YouTube të quajtur Tocatchacheater, që merret me zbulimin e tradhtive.

E gjithë situata është regjistruar dhe në momentin kur modelja “fillon punën”, e reja nuk u beson syve nga ajo që sheh.

Shikojeni videon më poshtë:

K.Balliu

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje