Tag: gyleni

Berisha lavdëron Edoganin dhe komenton mbi gylenistët e Tiranës

Ish-Kryeministri Berisha tha sonte në Opinion të Blendi Fevziut se nuk përjashtonte mundësinë që segmente të Gulenit të jenë përfshirë në grushin e shtetit...