Tag: Futbollist

Tronditet bota e sportit, futbollisti vdes sapo pi ujë

Bota e sportit ka marrë një lajm të keq mbrëmjen e sotme. Një 27 vjeçar peruan, i identifikuar si Ludwin Florez Nole ka gjetur...

Tifozët godasin me shishe kokës futbollistin e Skënderbeut, ndërpritet ndeshja

Një incident ka ndodhur në ndeshjen mes Laçit e Skënderbeut këtë të shtunë, ku një shishe ka fluturuar në kokën e futbollistit të skuadrës...

Redi Jupi tregohet i sinqertë: Më vjen keq që nuk më...

Redi Jupi, ish-futbollisti është një nga personat e sportit që e shohim shumë shpesh nëpër media duke dhënë intervista dhe duke folur për sportin....

E rëndë, vdes në mënyrë të parakohshme futbollisti i njohur kosovar

Një futbollist me origjinë kosovare ka ndërruar jetë në mënyrë të parakohshme. Mediat suedeze bëjnë me dije se Labinot Harbuzi, 32 vjeç, ndërroi jetë të...

FOTO/Futbollisti që ka lindur më shumë fëmijë se sa ka bërë...

Tre fëmijë nga tri gra të ndryshme, të gjithë të lindur brenda një periudhe 6 javore. Babai i treshes së të vegjëlve, është futbollisti,...

Futbolli shqiptar në zi, vdes tragjikisht ish-futbollisti 28-vjeçar

Një goditje e rëndë i ka ndodhur ditën e sotme futbollit shqiptar në Kosovë teksa bëhet e ditur se ka ndërruar jetë në moshë...

Video-skandali që po qarkullon në Whatsapp, futbollisti i Premier Ligës bën...

Futbolli anglez është në prag të një tjetër skandali sekual. Daily Mail dhe The Sun raportojnë se një futbollist i famshëm i Premier League ka...

Ngacmoi seksualisht një grua, arrestohet ish-futbollisti i njohur i kombëtares Angleze

Legjenda e futbollit anglez, Paul Gascoigne, ka rënë në prangat e policisë britanike, me dyshimin për sulme seksualisht ndaj një gruaje në një tren. Sipas...

Ish-futbollistit i njohur dënohet me 6 muaj burg, nxori ish-gruan në...

Ish-mbrojtësi i Premier Ligës Tomas Repka është dënuar me gjashtë muaj burg, pasi pasi ka ofruar shërbime seksuale në internet me fotot intime të...

Futbollisti i kombëtares shqiptare kapet mat me këngëtaren e njohur

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, është kapur mat sot në Kosovë ku është fotografuar nën shoqërinë e një bjondeje. Në fotot e publikuara nga...