VIDEO/ Presidenti i Austrisë dekoron Avni Ponarin, 20 vjet Sigal në tri shtete

Ndaje

CEO i SIGAL, z.Avni PONARI dekorohet nga Presidenti i Austrisë me “Grand Decoration of Honour”

Dekorata e larte e shtetit austriak iu dha sonte nga ambasadori austriak ne Tirane, ne nje ceremoni festive dhe ne pranine e shume te ftuarve ne Pallatin e Brugadave ne kryeqytet.

Ne fjalen e mbajtur me kete rast Ponari falenderoi Presidentin austriak per dekoraten e larte duke theksuar se ajo i takon kompaniae, njerezve te saj, bashkepunetoreve te tij.

Kjo ceremoni nderkaq iu kushtua edhe 20 vjetorit te kompanise Sigal, me e madhja ne tregua e sigurimeve ne vend e cila operon ne edhe ne dy shtete te tjera vec Shqiperise, Kosove dhe Maqedoni.

SIGAL UNIQA feston 20 vjetorin e themelimit

CEO i SIGAL, z.Avni PONARI dekorohet nga Presidenti i Austrise me "Grand Decoration of Honour"

Publiée par SIGAL UNIQA sur Mercredi 12 juin 2019

SIGAL UNIQA feston 20 vjetorin e themelimit

CEO i SIGAL, z.Avni PONARI dekorohet nga Presidenti i Austrise me "Grand Decoration of Honour"

Publiée par SIGAL UNIQA sur Mercredi 12 juin 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje