Berisha thirrje të fortë socialistëve: Rama ka marrë fund! Varini teneqen

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka një thirrje për votuesit e Partisë Socialiste. Pas deklaratës së sotme të kryeministrit Edi Rama se, kushdo që pengon procesin zgjedhor të 30 qershorit do ti pengohet hyrja në BE dhe SHBA, Berisha e quan “Nocrroku kërcënon shqiptarët”.

Përmes një postimi në Facebook, duke deklaruar se kryeministri Edi Rama është i marrë fund, fton socialistët ta injorojnë kryetarin e tyre kanabist, siç shprehet Berisha.

“O socialist, në rast se ka mbetur njëri prej jush pa u bërë kanabist, ky ka marrë fund! Varjani teneqen!!”, shkruan Berisha duke e shoqëruar me një foto të kryeministrit Rama në “Opinion”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje