FOTO/Përzgjidhet si gruaja më e bukur në botë, aktorja nuk e pranon këtë titull

Ndaje

Aktorja Jennifer Garner është zgjedhur si gruaja më e bukur në botë nga revista ‘People’. Revista prestigjioze ‘People’ ka bërë përzgjedhjen e përvjetshme për gruan më të bukur në botë dhe mesa duket titullin ka vendosur tia japë aktores.

Aktorja pa dashur të tregohet modeste, nuk e ka pranuar titullin prestiogjioz, me arsyetimin se nuk ndjehet rehat.

Garner ka ditur të balancojë karrierën e saj, familjen dhe impenjimet sociale”, thuhet në shkrimin që revista i ka kushtuar dhe pikërisht ky ka qënë motiv pse është përzgjedhur si gruaja më e bukur, përpos aseteve fizike.

47 vjeçarja, që është edhe nënë e 3 fëmijëve me aktorin Ben Affleck është shprehur se nuk e konsideron veten tërheqëse dhe ana fizike për të nuk ka asnjë rendësi me krahasim me karrierën dhe jetën familjare.

Loading...

Leni një përgjigje